Kurumsal

CAN İKLİMLENDİRME VE KLİMA TEKNOLOJİLERİ

Can İklimlendirme ve Klima Teknolojileri Müh.İnş.İth.İhr.San.veTic.Ltd.Şti. Isıtma,Soğutma,Havalandırma konularında hizmet vermek üzere 2008 yılında Can Teknik Mitsubishi Electric yetkili servis olarak başladığımız bu yolda, 2011 yılından itibaren Can İklimlendirme ve Klima Teknolojileri Mitsubishi Electric Yetkili bayi olarak, Bursa Beşevler Konak Mahallesi Yıldırım Caddesi No:59/A da Satış Hizmeti vermektetdir.
 
Can İklimlendirme ve Klima Teknolojileri, Mitsubishi Electric’in ürün yelpazesinde bulunan,Split Klima,Multi Sistem Klima,City Multi VRF Sistem,Havadan Suya Isı Pompaları,Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları konusunda cihaz satışı gerçekleştirmesinin yanı sıra projelendirme, mühendislik hizmetleri vermektedir.
 
Can İklimlendirme ve Klima Teknolojileri, Titiz mühendislik anlayışı ile Müşteri memnuniyet odaklı analiz yaparak Fiyat-Performans denkleminde en uygun çözümü sunar.

VİZYON

İklimlendirme alanında ilk tercih olmak.


MİSYON


Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlamak için çevre dostu, Yenilikçi, Güvenilir, Teknolojik ve rekabetçi ürünleri sunarak, Yaşanılan her ortamdaki hava kalitesini yükseltmek.